[ Zpět ]

 

ARCHIV AKCÍ

Škola na náměstí, ZŠ Frýdlant nad Ostravicí, Náměstí 7

Školní rok 2015/2016

 

Nová přátelství

Již několikátým rokem naše Základní škola a Mateřská škola Frýdlant nad Ostravicí, Náměstí 7, p.o. spolupracuje s gymnáziem BESKYDY MOUNTAIN ACADEMY, s.r.o..
V tomto školním roce jsme naše partnerství rozšířili o spolupráci s Mateřskou školou
HAPPY DAY, s.r.o..

Studenti gymnázia si pro nás pokaždé připravují bohatý program plný her zaměřených na různé výtvarné, hudební či pohybové činnosti a zpestřují tak naše některé výukové pondělky. Když jsme navštívili Mateřskou školu HAPPY DAY bylo tomu obdobně. Děti si pro nás připravily hry plné zábavy a k tomu chutné občerstvení. Proto na oplátku a s velkým poděkování jsme si na závěr letošního školního roku pro naše malé i velké přátele přichystali překvapení ve formě veselého muzicírování, které vedla jedna z našich paní učitelek, odborná lektorka muzikoterapie Mgr. et Mgr. Lenka Břenková. Studenti i děti z MŠ se seznámili s novými netradičními hudebními nástroji etnického původu. Mohli si vyzkoušet, jak se na nástroje hraje, vyjádřit tak pomoci hudby a tance sebe sama, rozvíjet nejen své smyslové vnímání, ale i paměť, myšlení, jemnou či hrubou motoriku zábavným a netradičním způsobem.

Doufáme, že naše spolupráce bude nadále pokračovat a budeme se na všechny opět moc těšit v novém školním roce 2016/2017.


Mgr. Lucie Fabóvá
 

28. 6. 2016 - Výlet na Lysou horu

Jelikož mnoho žáků z naší školy ještě nikdy nebylo na Lysé hoře (nejvyšší hora Moravskoslezských Beskyd), vydali jsme se ji navštívit. V 9:15 přijel autobus, který nás vyvezl na její vrchol, kde jsme mohli vidět meteorologickou stanici, televizní vysílač a nádherný rozhled na vrcholky, hřebeny a údolí pohoří Beskyd, Jeseníků a Malé Fatry. V tamější horské chatě Emila Zátopka jsme si dali oběd. Královnu Beskyd jsme opouštěli s krásným pocitem pěkně stráveného dne.

Mgr. Lucie Fabóvá
 

23. 6. 2016 - DinoPark Ostrava – pravěký svět na dlani

Konečně jsme se dočkali! Dne 23. 6. se uskutečnil výlet do DinoParku Ostrava, kde nás čekalo 70 modelů druhohorních zvířat v životních velikostech. Již při vstupu do rozsáhlého areálu DinoParku, jsme se vyfotili v obrovské zubaté tlamě pravěkého dinosaura. Dále nás cesta dovedla do nedalekého kina 3D, ve kterém promítali krátký film nazvaný „Příběh mláděte“. Také jsme prošli hlubokým lesem, kde se ozývaly strašidelné zvuky pravěkých ještěrů. V další části DinoParku jsme nasedli do speciálního silničního vlaku DinoExpres. Tato souprava nás odvezla do míst, která nejsou pěšky přístupná. Cestou jsme spatřili druhohorní monstra např. dinosaurů, tyranosaurů a spinosaurů. Po super zážitku jsme navštívili areál dětských atrakcí a unikátní DinoBludiště. Školní výlet jsme ukončili dobrým obědem a zaslouženým odpočinkem.

Mgr. Lucie Fabóvá
 

22. 6. 2016 - Inkluze – Metylovice

Ve středu jsme se vydali do Metylovic za kamarády ze základní školy při zdravotnickém zařízení. Učitelé vytvořili pět stanovišť, kde žáci měli splnit různé vědomostní či fyzické úkoly (např. poznávání značek, druhu rostli, zvířat, pohádek, střelba na branku, slalom, třídění odpadů). Všichni žáci byli za své výkony pochváleni a odměnění. Všem se zábavné dopoledne líbilo a budeme se těšit na příští ročník této akce.

Mgr. Lucie Fabóvá
 

14. 6. 2016 - Pěvecká a recitační soutěž

V úterý v naší škole proběhla recitační a pěvecká soutěž. Tyto umělecké soutěže mají u nás již dlouholetou tradici. Žáci poctivě trénovali své básně a písně, aby právě ta jejich byla ,,NEJ“. Přísní a spravedliví porotci ohodnotili všechny soutěžící a za jejich maximální úsilí je řádně odměnili.

Mgr. Lucie Fabóvá
 

1. 6. 2016 - Oslava Dne dětí

Ve středu 1. 6. jsme společně navštívili MYŠÁK WESTERN RANCH v Palkovicích. Majitel ranče pan Myšinský nás seznámil se stylovým prostředím ranče, prohlédli jsme si domácí zvířata a krásné koně. Pestrý program vyvrcholil na ploše jízdárny ukázkou výcviku a projížďkou na koni. Oslava Dne dětí byla ukončena obědem a veselým tancem.

Mgr. Lucie Fabóvá
 

25. 5. 2016 - Výlet za kůzlátky

Spolužák Daneček nás pozval na návštěvu, podívat se na jejich kůzlátka. Proto dne 25. 5. jsme se vydali na procházku za kůzlátky. Vzali jsme s sebou různé dobrůtky (mrkve jablka, suché pečivo) a vyrazili směr Lubno. U Danečka nás přivítala paní Anička, která nás seznámila s kozou Ginger a jejími kůzlátky. Dozvěděli jsme se, jaké jsou kozičky plemeno, co všechno jedí a jak se o ně musí starat. Kůzlátka jsme si všichni pohladili, dali jim dobrůtky, rozloučili se a s velkým nadšením jsme se vydali zpět do školy.

Paní Aničce moc děkujeme za pěkné zpestření a prohloubení vědomostí o kůzlátkách.

Mgr. Lucie Fabóvá
 

18. 5. 2016 - Okresní kolo atletického čtyřboje žáků základních škol
                        - tříd praktických

Dne 18. 5. 2016 se konalo na stadionu TJ Slezan ve Frýdku – Místku okresní kolo atletického čtyřboje žáků základních škol - tříd praktických. Čtyřboje se zúčastnili žáci ze ZŠ Frýdlant nad Ostravicí, ZŠ Třinec, ZŠ Pionýrů F-M a ZŠ Naděje F-M. Letos se pořadatelství ujala naše škola v čele s Mgr. Evou Zámečníkovou, společně se Střediskem volného času Klíč ve F-M. Soutěžilo se v kategoriích o nejlepší tříčlenné dívčí a chlapecké družstvo a v kategoriích tří nejlepších dívek a chlapců. Soutěžní disciplíny byly: běh na 60m, 800m a 1500m, skok daleký a hod kriketovým míčkem. Naší školu reprezentovala děvčata Kateřina Crhová, Adéla Macurová a Helena Brezinová. Všichni žáci se snažili a podali za povzbuzování svých spolužáků pěkné atletické výkony. Nejlepší sportovci obdrželi hodnotné ceny.

Mgr. Lucie Fabóvá
 

3. 5. 2016 – Beseda: Proč třídit odpad?

Dne 3. 5. navštívil naší školu pracovník AVE služeb - Frýdlant nad Ostravicí pan Tulach. Našim žákům přiblížil nelehkou práci služeb AVE, které se zabývají odpadovým hospodářstvím, nakládáním s odpady a komunálními službami. Žáci byli seznámeni se svozem a odstraněním běžného i nebezpečného odpadu s využitím separovaných složek odpadu a se zpracováním druhotných surovin. Závěrem poučné besedy si žáci formou hry upevnili správné třídění odpadu do plastových kontejnerů. Protože všichni žáci skvěle spolupracovali, byli oceněni sladkostí a drobnou věcnou odměnou.

Mgr. Lucie Fabóvá
 

29. 4. 2016 – ČARODĚJNICKÝ DEN

V pátek jsme měli ve škole čarodějnický den. Žáci již do školy přišli v nejrůznějších čarodějnických modelech. Společně jsme debatovali, kdo je to čarodějnice, podle čeho ji poznáme a proč se čarodějnice pálí. Každý z nás měl o čarodějnici úplně jinou představu, proto jsme si je namalovali, vybarvili a vymysleli jim ty nejpodivnější jména. Dokonce jsme jednu čarodějnici vyrobili a za čarodějnických popěvků na ohni upálili. Příjemný den jsme zakončili čarodějnickým muzicírováním.

Mgr. Lucie Fabóvá
 

26. 4. 2016 - DEN ZEMĚ

V úterý 26. 4. jsme našim žákům připomněly, jak je naše Země důležitá pro existenci života lidí, živočichů a rostlin. Tento svátek Země jsme společně „oslavili“ sběrem odpadu v okolí řeky Ostravice.

Žáci s dobrým pocitem, že alespoň trošku ulevili přírodě od všude přítomného odpadu, zakončili tento den opékáním špekáčků.

Mgr. Lucie Fabóvá
 

11. 4. 2016 - ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE S ANGLICKÝM GYMNÁZIEM BMA

Konečně jsme se dočkali. V pondělí 11. dubna nás opět navštívili naši kamarádi, studenti z anglického Gymnázia BMA. Zábavný a pestrý program našich kamarádů opět nezklamal. Společně jsme se zasmáli i zapotili u netradičních pohybových her a soutěží. Také se nám líbila společná, výtvarná činnost - malba prsty, kde jsme zapojili svou fantazii, při tvorbě „netradičního výtvarného díla“.

Mgr. Lucie Fabóvá
 

23. 3. 2016 - VESELÁ VELIKONOČNÍ TVORBA

Ve středu 23. března oslavili naši žáci příchod jara veselou velikonoční tvorbou. V relaxační místnosti si vytvořili originální velikonoční přání, dekorativní květináč, do kterého zaseli obilí. Našim zručným žákům se také povedlo netradiční zdobení vajíček a pletení pomlázky. Také v kuchyňce to jen svištělo. Sladká vůně se linula po celé škole. Naše žákyně upekly skvělé velikonoční beránky, na kterých jsme si všichni velmi pochutnali.

Mgr. Lucie Fabóvá

 

21. 3. 2016 - ŠKOLNÍ ŽÁKOVSKÝ TURNAJ VE HŘE ,,ČLOVĚČE, NEZLOB SE!“

Dne 21. 3. 2016 proběhl již III. ročník oblíbeného žákovského turnaje ve hře „Člověče, nezlob se.“ Soutěžící byli rozděleni do čtyř skupin po čtyřech hráčích. I když se všichni žáci snažili, do finále za bouřlivého potlesku postoupila Adéla Macurová, Eliška Hříbková, Lucia Maďarová a Vojtěch Běčák. Celkovou vítězkou soutěže ve hře „Člověče, nezlob se“ se stala Lucia Maďarová. Za snahu a radost ze hry byli všichni žáci oceněni sladkostí a drobnou věcnou odměnou.

Mgr. Lucie Fabóvá

 

15. 3. 2016 - BESEDA VESELÉ VELIKONOCE

Ve čtvrtek 15. 3. 2016 u nás proběhla beseda, kterou opět pro žáky připravil Mgr. Jaromír Polášek, lektor odborných kurzů z Muzea Beskyd, Frýdek-Místek. Beseda tentokrát pojednávala o aktuálním tématu Velikonoc. Pán Polášek vykládal o tradicích spojených s Velikonocemi. Svou poutavou přednášku propojil s prezentaci na interaktivní tabuli a ukázkou předmětů, které s Velikonocemi úzce souvisí.

Mgr. Lucie Fabóvá

 

4. 3. 2016 - VERNISÁŽ ČELADNÁ

Naši žáci se zúčastnili výtvarné soutěže s názvem ,,Čeladenská ovečka“, kterou pořádala Základní škola Čeladná. V rámci soutěže jsme zároveň navštívili vernisáž, kde jsme si prohlédli všechny soutěžní obrázky, pochutnali si na bohatém občerstvení a zúčastnili se zábavného programu.


Mgr. Lucie Fabóvá

 

25. 2. 2016 - ZIMNÍ KRMENÍ LESNÍ ZVĚŘE

Společně s žáky naší školy jsme od podzimu sbírali potraviny, kterými v zimě obdarujeme zvířátka v lese. Když nadešel zimní čas, nasbírané potraviny jsme zanesli do krmelce zdejšího lesa a těšili jsme se z pocitu, že jsme mohli lesní zvěři pomoci.

Mgr. Lucie Fabóvá

 

22. 2. 2016 - BESEDA O ZBOJNÍKU ONDRÁŠOVI PÁNU LYSÉ HORY

Dne 22.2. nás letos podruhé navštívil lektor odborných kurzů z Muzea Beskyd, Frýdek-Místek pán Mgr. Jaromír Polášek, který nám tentokrát přišel povykládat pověst O zbojníku Ondrášovi pánu Lysé Hory.

Mgr. Lucie Fabóvá

 

18. 2. 2016 - MALOVÁNÍ NA HEDVÁBÍ

Ve čtvrtek 18.2. v naší škole proběhlo výtvarné dopoledne, učili jsme se malovat na hedvábí. Žáci si speciální technikou vytvořili krásně barevné šátky, které poté darovali svým blízkým, anebo si je nechali pro sebe. Šátky se dětem velmi povedly a všichni měli ze svých výtvorů velikou radost.

Mgr. Lucie Fabóvá

 

15. 2. 2016 - KARNEVAL

Karneval patří mezi tradice naší školy, a ani letos tomu nebylo jinak. Žáci i učitelé se převlékli do různých masek a zábava mohla začít. Karneval byl provázen bohatým programem, jenž byl letos zpestřen lektorem panem Antonínem Langrem, který nás naučil jednoduchou taneční sestavu. Další náplní programu bylo hudební představení žákyň, které hrály na flétnu. Samozřejmě nechyběly různé soutěže, hry a chutné občerstvení. Po celou dobu byl karneval provázen reprodukovanou, moderní, taneční hudbou, kterou zajistili žáci naší školy. V závěru karnevalu byli všichni žáci oceněni a náležitě odměněni za své originální masky.

Mgr. Lucie Fabóvá

 

15. 2. 2016 - AKCE ČISTÉ ZOUBKY

Dnes v naší škole probíhala akce zaměřená na čisté zoubky. Žáci se učili jak správně a jak často o své zoubky pečovat. Pracovali se speciálním programem zaměřeným na čištění zoubků. Nakonec si žáci své získané znalosti ověřili a upevnili pomoci pracovních listů.

Mgr. Lucie Fabóvá

 

10. 2. 2016 - ZIMNÍ SPORTOVÁNÍ

V rámci tělesné výchovy jsme využili sněhové nadílky a ve středu 10.2 vyzkoušeli své jízdní schopnosti na nedalekém kopečku. Zimní sportování jsme si náležitě užili a budeme se těšit na sníh zase v příštím roce.

Mgr. Lucie Fabóvá

 

25. 1. 2016 - Zábavné odpoledne se studenty anglického Gymnázia BMA

Dne 25. 1. 2016 nás opět navštívili studenti anglického Gymnázia BESKYDY MOUNTAIN ACADEMY z Frýdlantu nad Ostravicí. Pro naše žáky si připravili pestrý program netradičních, zábavných, pohybových her a soutěží. Žáci se aktivně zapojili do všech připravených činností. Spolupracovali ve skupinách i samostatně a vzájemně si pomáhali. Společná akce se vydařila a tak se můžeme těšit na další spolupráci.

Mgr. Lucie Fabóvá

 

21. 1. 2016 - Beseda s Policií ČR

Dne 21. 1. 2016 jsme navštívili oddělení Policie ČR ve Frýdlantu nad Ostravicí. Praporčík Literák nás v policejní učebně seznámil s problematikou drog a drogové závislosti. Svým poučným výkladem nám přiblížil rozdíly mezi tzv. měkkými drogami (tabák, konopné drogy, extáze) a tvrdými drogami (heroin, pervitin, kokain), které se často aplikují nitrožilně a tak hrozí zde vysoké riziko závislosti. Součástí besedy byla také velmi emotivní videoprojekce nazvaná "Nebezpečí drog", která pojednávala o dívce závislé na tvrdých drogách. Na závěr jsme se aktivně zapojili do řízené diskuze.

Mgr. Lucie Fabóvá

 

14. 1. 2016 - Beskydské pověsti

Dne 14. 1. 2016 nás navštívil známý lektor odborných kurzů a regionální historik Muzea Beskyd, Frýdek-Místek pan Mgr. Jaromír Polášek, který nás zaujal svým poutavým vyprávěním o pověstech v okolí Beskyd. Dozvěděli jsme se například, jak to bylo se zbojníky a loupeživým rytířem Ondřejem, o pokladu na Lysé hoře, Ondřejníku či pokladu ve Starých Hamrech. Také se nám líbila pověst o čarodějnici Haně a dalších slétajících se čarodějných bytostech. Pan Polášek nám také přiblížil historii našeho města Frýdlantu nad Ostravicí a poukázal na tři hrádky, které se nacházely v jeho okolí. Zajímavý a poučný výukový program se nám líbil. A tak doufáme, že se opět můžeme těšit na další spolupráci s Muzeem Beskyd, Frýdek-Místek.

Mgr. Lucie Fabóvá

 

VÁNOČNÍ SBÍRKA PRO KONĚ

V předvánočním čase naše Základní a Mateřská škola ve Frýdlantu nad Ostravicí na náměstí uspořádala dobročinnou sbírku s názvem ,,Vánoční sbírka pro koně“. Žáci a jejich rodiče společně s učiteli naší školy sbírali potraviny (suchý chléb a rohlíky, jablka, mrkev, cukr) a samozřejmě seno, které koníkům nejvíce chutnají. Celá sbírka probíhala od 14. 12. do 18. 12. 2015. V průběhu tohoto týdne byla výuka přizpůsobena tématu. V rámci předmětu Člověk a jeho svět jsme se např. věnovali domácím zvířatům a péči o ně, v hudební výchově byly zpívány písně s tématikou koní a výtvarná výchova byla zaměřena na jejich kresbu.

Naši sbírku jsme ukončili v pondělí 21. 12. 2015, kdy jsme se všichni společně vydali na výlet ke koním do Hodoňovic a nasbíranou ,,nadílku“ osobně předali paní Pavlíně Hrabalové a Renatě Hejdukové, které se o zdejší koně starají. Žáci si mohli koně nejen pohladit a nakrmit, ale za odměnu se na koních i projet.


Mgr. Lucie Fabóvá

 

14. 12. 2015 - VÁNOCE VE VALAŠSKÉ DĚDINĚ

Vydali jsme se do skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm, kde jsme si připomenuli staročeské vánoční tradice. V každé tamější chalupě bylo připraveno zajímavé povídání o českých vánočních tradicích. Mohli jsme také vidět práci dobových profesí kováře, řezbáře a přadlen, které na kolovrátku zpracovávaly ovčí vlnu. Ochutnali jsme staročeskou vánočku, viděli jsme, jak se lije olovo, nebo jak a proč se na Vánoce krájí jablka. Zasedli jsme do lavic ve starobylé škole, kde nám pan učitel povyprávěl o životě v dávné době a také jsme si společně zazpívali několik koled. Na závěr jsme si v poslední chaloupce vypili čaji uvařeném z devatera bylin a pochutnali si na vynikajícím perníku.


Mgr. Lucie Fabóvá

 

11. 12. 2015 - ,,ČÁRY a MÁRY“

Dnes se v naší škole čarovalo. Žáci mohli vidět originální chemické vystoupení, které pro ně připravily doktorantky z Ostravské univerzity Mgr. Karolína Křenková a Mgr. Jana Štefelová.
Žáci pozorně sledovali chemická kouzla a aktivně se do čarování také zapojovali.

Barevné a ohnivé pokusy se nám velice líbily a doufáme, že slečny ,,ČÁRY a MÁRY“ nás zase někdy navštíví.

Mgr. Lucie Fabóvá

 

9. 12. 2015 - Ekologický program společnosti EKO-KOM Tonda Obal na cestách.

V naší škole proběhla poučná interaktivní beseda spojená s hrou na téma třídění a recyklace odpadu. V průběhu besedy lektor našim žákům názorně vysvětlil, jak správně třídit a využít separovaný odpad. K tomu využil výstavku Tondy Obala – kufřík plný recyklátů a materiálů i názorné dvouminutové filmy o likvidaci odpadu. Součástí besedy byla také zajímavá hra, při které si žáci prakticky vyzkoušeli, jak správně odpad třídit. Závěrem jsme obdrželi vzdělávací a propagační materiál pro další možnou práci s žáky v hodinách.

Mgr. Lucie Fabóvá

 

4. 12. 2015 - ,,MIK MIKU MIKULÁŠ“

Ani v letošním roce naší školu nezapomněl   navštívit   Mikuláš  se   svými    kolegy  čertem  a andělem. Za básničku či písničku děti od Mikuláše dostaly sladkosti, plus ty zlobivé právem zpytovaly své svědomí a slíbily, že se v příštím roce polepší.

Mgr. Lucie Fabóvá

 

11. 11. 2015 - DRAKIÁDA

Ve čtvrtek 11. 11. 2015 jsme se vydali pouštět draky. Dráčci a draci vzlétli v areálu malenovického letiště. Počasí nám letos přálo, krásně foukalo, a proto se vznesli do velkých výšin všichni dráčci. Na obloze jsme mohli vidět nejrůznější krásné originální veselé/zamračené, koupené či vlastnoručně vyrobené draky různých velikostí.

Naše drakiáda byla zpestřena prohlídkou hangáru s letadly, kde žáci mohli vidět letadla různých typů a dokonce se do nich i posadit. Děti byly z tohoto výletu nadšené, spokojené a na závěr si pochutnaly na sladké odměně, kterou za svého originálního dráčka dostaly.

Mgr. Lucie Fabóvá
 

5. 11. 2015 - DOPOLEDNE S PANEM HASIČEM

Na naši školu zavítal profesionální hasič, který žáky seznámil s náročnou prací hasičů. Žáci se mohli dozvědět např. o příčinách vzniku požáru, zacházení s otevřeným ohněm, jak se mají zachovat v případě požáru a také si mohli vyzkoušet obléct profesionální hasičský oděv. Beseda děti velmi zajímala. Budeme rádi, když nás pan hasič se svým poutavým výkladem opět zase někdy v budoucnu navštíví.

Mgr. Lucie Fabóvá

 

15. 10. 2015 - BESEDA S POLICÍ ČR

Dne 15. 10. 2015 jsme navštívili oddělení Policie ČR ve Frýdlantu nad Ostravicí. Praporčík Literák nás nejprve provedl policejním oddělením a také jsme mohli nahlédnout do cely předběžného zadržení. Po zajímavém výkladu a prohlídce prostorů jsme se usadili v policejní učebně, kde proběhla velmi poučná beseda k problematice prevence kriminality v oblasti nebezpečných komunikačních jevů, s kterými se mohou setkat uživatele internetu a mobilních telefonů. Po videoprojekci klipu kyberšikana jsme se aktivně zapojili do řízené diskuze.

Mgr. Lucie Fabóvá
 

30. 9. 2015 -  ,,BESEDA S HVĚZDÁŘEM“

Naši školu navštívil pán hvězdář Tomáš Hynek, který k nám dorazil z Centra tmavé oblohy nacházející se v oblasti Starých Hamer nad chatou Švarná Hanka. Žákům povídal o slunci, planetách a vesmíru. Přednášku měl zpestřenou powerpointovou prezentací, která obsahovala mnoho pestrých fotografii (slunce, vesmíru, noční oblohy), nad kterými děti s úžasem žasly. Také si žáci mohli vyzkoušet pohled do speciálního dalekohledu, pomocí kterého je sledována noční obloha a slunce.

Škola na náměstí - 30. 9. 2015  ,,BESEDA S HVĚZDÁŘEM“Škola na náměstí - 30. 9. 2015  ,,BESEDA S HVĚZDÁŘEM“Škola na náměstí - 30. 9. 2015  ,,BESEDA S HVĚZDÁŘEM“

Bc. Lucie Fabóvá

 

21. 9. 2015 -  ,,VÝSTAVA OVOCE A ZELENINY“

Každoročně se v Domě zahrádkářů pořádá výstava ovoce a zeleniny a my jsme tam nesměli chybět. Žáci spatřili a přivoněli k mnoha nejrůznějším druhům ovoce a zeleniny vypěstovanými zdejšími zahrádkáři.  Všem se nám  na nad chutně vypadajícím ovocem a zeleninou  sbíhaly  sliny,  ale  jsme všichni  slušně vychování, a proto žádný kousek nepřišel k újmě. :-)

Škola na náměstí - 21. 9. 2015 ,, VÝSTAVA OVOCE A ZELENINY“

Bc. Lucie Fabóvá

 

18. 9. 2015 -  ,,SPORTUJEME“

V pátek  nám  sluníčko  přálo  a  my  jsme  se  v  plné  síle  vypravili  do  sportovního areálu v Malenovicích, kde žáci mohli prověřit své dovednosti v koordinaci pohybu, v rychlosti, rovnováze, mrštnosti a přesnosti při hře různých sportovních her.

Škola na náměstí - 18.9.2015  ,,SPORTUJEME“Škola na náměstí - 18.9.2015  ,,SPORTUJEME“Škola na náměstí - 18.9.2015  ,,SPORTUJEME“Škola na náměstí - 18.9.2015  ,,SPORTUJEME“

Bc. Lucie Fabóvá